COUNTRY ZENIT

Country Zenit 01

Country Zenit powstał w lutym 2011 roku, przy Nowotomyskin Ośrodku Kultury. Jesteśmy pierwszym zespołem grającym country w Nowym Tomyślu.

Wykonujemy covery znanych standardów muzyki country, jak również posiadamy w swym dorobku artystycznym utwory napisane i skomponowane przez członków zespołu.

SKĄD SIĘ WZIĄŁ?

Country Zenit zadebiutował po siedmiu miesiącach od swego powstania. Pierwszy koncert był niemałym sukcesem wśród lokalnej publiczności. Zespół został bardzo ciepło przyjęty zarówno przez publiczność jak i miejscową prasę która na swych łamach nie szczędziła pozytywnych opinii poświęconych zespołowi i muzyce jaką wykonuje.

WIELKI SUKCES

Po tym wydarzeniu Country Zenit był zapraszany do udziału i prezentacji swojego dorobku na licznych festynach i piknikach. Niemniej jednak członkowie zespołu za największe dotychczasowe wydarzenie w swojej krótkiej działalności uważają zaproszenie na Międzynarodowy Festiwal Muzyki Country "Czyste Country" Wolsztyn 2013.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SIĘ NA ICH KONCERT?

Country Zenit 02

Muzykę którą prezentują to muzyka melodyjna i przyjemna dla każdego słuchacza pozytywnie odbierana na każdym koncercie. Na koncertach wykonują nie tylko standardy muzyki country, ale również swoje kompozycje.

Kasia Kasperska - wokal
Radek Kret - wokal, gitara
Piotrek Mańka - gitara solowa
Tomek Sobczak - gitara basowa
Mateusz Albrecht - perkusja