FARBA

Farba

FARBA rozpoczęła swoją muzyczną działalność w Gdyni w 2000 roku. Nazwa grupy powstała na jednym z pierwszych koncertów, gdzie przed ich występem sponsor imprezy rozrzucił, do publiczności saszetki z farbą do włosów. Większość z nich jednak popękała, farba rozpryskała się na scenie i pod nią. Grupa wchodząc na koncert bez nazwy, zeszła ze sceny już jako Farba.

Wielką uwagę przykuwa żywiołowa i pełna energii wokalistka zespołu, Joanna Kozak, która w 2000r. została laureatką jednej z edycji „Szansy na Sukces” TVP2 – wygrała piosenką Izabeli Trojanowskiej "Tyle samo prawd, ile kłamstw". Joanna wystąpiła również w programie „Zostań Gwiazdą” prowadzonym przez Krzysztofa Ibisza w TVN.

Farba

W 2001 roku zespół wystąpił na 38 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w kategorii Debiuty. Występ ten zaowocował wydaniem debiutanckiego albumu Farby pod tytułem "Muszę krzyczeć!", który ukazał się na rynku w 2003 roku.

Wielkim sukcesem okazał się być singiel promujący płytę, "Chcę tu zostać" , który stał się przebojem w większości rozgłośniach radiowych i gościł na 1 miejscu wielu list przebojów. Ta właśnie piosenka promowała również film Jerzego Gruzy pt. "Yyrek, kosmiczna nominacja" i do dziś jest wizytówką zespołu Farba, obok również innych znanych numerów z tej płyty jak „Zagubiony książę” czy „Nie warte nic”.

Grupa Farba była gościem wielu programów telewizyjnych, między innymi "Rower Błażeja", "Kawa czy Herbata" , „Teleexspres” , „Ferie z jedynką”(TVP1), „Pytanie na Śniadanie” (TVP2), "Strefa P" (TV4), "Muzyczne Listy" (TV4), "Hit Mania" (POLSAT), „Muzyczna Winda” (POLSAT), „Kuba Wojewódzki” (POLSAT) oraz koncertowała w tak prestiżowych miejscach jak Sala Kongresowa w Warszawie czy Opera Leśna w Sopocie.W 2020 roku zespół Farba wyrusza w pierwszą wyjątkową trasę koncertową „Piosenki O MIŁOŚCI Akustycznie” Trasa Chce tu zostać 2020.

Farba

Wstęp artystyczny Joanny Kozak z zespołem Farba z wyjątkowym repertuarem najpiękniejszych polskich piosenek o miłości. Program „O miłości” zawiera największe, najważniejsze piosenki takich artystów i kompozytorów jak:
-Seweryn Krajewski,
-Jan Kiepura,
-Piotr Szczepanik,
-Zbigniew Wodecki,
oraz wielu innych...

W programie nie zabraknie również wielkiego przeboju o miłości zespołu Farba: "CHCĘ TU ZOSTAĆ". Występ o charakterze akustycznym z zespołem grającym na żywo. Program skierowany jest głównie do małych miejsc, ze względu na swój klimat (domy kultury, małe sale).

Jeżeli sala nie posiada nagłośnienia, jesteśmy w stanie zrobić to we własnym zakresie

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SIĘ NA ICH KONCERT?

Farba

Każdego roku Farba gra kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce. Na scenie tworzą wspaniałe show dla publiczności, potrafią wciągnąć widzów do zabawy. Podczas występu Farby prócz charyzmatycznego głosu wokalistki można więc usłyszeć rozśpiewaną i rozbawioną publiczność.


Rider techniczny:

(kliknij, aby pobrać)