O NAS

"JJ ArtistHome" powstała z inicjatywy przyjaciół, a jedynym bodźcem była miłość do świata muzyki i wszystkiego co dzieje się w muzyce "od kuchni".

Początki istnienia agencji w mojej głowie wiążą się nieodłącznie z prowadzeniem Fan Club'ów moich ulubionych polskich artystek - Patrycji Markowskiej oraz Maryli Rodowicz. To one pokazały mi uroki tego świata i już wtedy, w 2004 roku, wiedziałem co kiedyś będę chciał robić.
Na wszystko jednak potrzeba było czasu, doświadczenia i pieniędzy 😉.
NADSZEDŁ ROK 2012

Agencja rozpoczęła działalność stawiając pierwsze kroki przy mniejszych wydarzeniach na rynku lokalnym w Szamotułach województwa wielkopolskiego przy okazji prowadzonego od wielu lat Małego Klubu Koncertowego w Szamotułach zwanego "CHATA ALCHEMIKA".

Założycielem i osobą, która do dziś prowadzi ten klub, jestem Ja - Jarek Jurek, szalony i wrażliwy człowiek, który w życiu podąża za swoimi pasjami.
Lata 2015 - 2018 ADAM STACHOWIAK

Od 2015 współpracowałem z Młodym Artystą Adamem Stachowiakiem, z sukcesami wchodząc na Polski rynek po przez program The Voice Of Poland. Zdobyliśmy serca Polaków oraz platynową płytę za Singiel „Mamo”. Dziesiątki koncertów i wywiadów, nowe single.

Współpracę zakończyliśmy w roku 2018.
Rok 2018 ZESPÓŁ GOLDEN LIFE

W 2018 roku nawiązałem współpracę z zespołem Golden Life która z sukcesami trwa do dziś. Reedycja płyty, nowy singiel oraz wielka trasa koncertowa z okazji XXX-lat zespołu to efekty naszej współpracy.

Zespół cały czas koncertuje i jesteśmy jego głównym reprezentantem. W pełnej energii dalej zdobywamy Polski rynek.
Rok 2019 CHŁOPCY Z PLACU BRONI

W 2019 roku kolejna współpraca z kolejnym zasłużonym Polskim zespołem reaktywowanym w 2015 roku - Chłopcy z Placu Broni. Współpraca się rozwija i dobrze nam się układa. Wspólne plany i trasy koncertowe przed nami.

W tym roku powstał też projekt PERFEKCYJNE PRZEBOJE - to grupa grająca covery zespołu Perfect.
Pomysł zrodził się z mojej bliskości do muzyki i rodziny Markowskich.

Prowadzimy też współpracę koncertową na zasadzie booking-partner z zespołami:

FARBA
COUNTRY ZENIT

Zapraszamy do współpracy!